Městský úřad

Ospod - spádové oblasti

Rozdělení správního obvodu kurátorů pro mládež:

Bc. Eliška Nováková

Bc. Petr France

Obce ORP Roudnice n.L.

Obce ORP Roudnice n.L.

Ulice v Roudnici nad Labem

Budyně nad Ohří

Bechlín

Alšova

Na Čihadlech

1. máje

Doksany

Brzánky

Arnoštova

Na Hradčanech

9. května

Dušníky

Bříza

B. Němcové

Na Krásných horách

Alej 17. listopadu

Hrobce

Ctiněves

Barákova

Na Rejdišti

Bořivojova

Libotenice

Černouček

Bezejmenná

Na Výšině

Družstevní

Martiněves

Černěves

Bezručova

Nad Rájem

Horymírova

Mšené-lázně

Dobříň

Budovatelů

Nad Skalami

Hracholuská

Nížebohy

Horní Beřkovice

Čechova

Nám. 28. října

Chvalínská

Nové Dvory

Chodouny

Dělnická

Nám. J. z Dražic

Krokova

Přestavlky

Kleneč

Dobrovského

Náplavní

Na Kolečku

Žabovřesky nad Ohří

Kostomlaty pod Řípem

Dr. Slavíka

Očkova

Na Rybníčku

Židovice

Krabčice

Erbenova

Orlova

Na Vyhlídce

 

Kyškovice

Farského

Palackého

Na Výsluní

 

Libkovice pod Řípem

Hakenova

Pod Katovnou

Na Záměstí

 

Mnetěš

Hálkova

Poděbradova

Neklanova

 

Račiněves

Havlíčkova

Prokopova

Okružní

Straškov-Vodochody

Hochmanova

Purkyňovo nám.

Podluská

 

Vědomice

Hornická

Riegrova

Potoční

 

Vražkov

Houskova

Roudnická

Přemyslova

 

Vrbice

Husovo náměstí

Rvačov

Sámova

 

Záluží

Chelčického

Řipská

Stadická

 

 

J. Hory

Sladkovského

Stavbařů

 

 

Jateční

Sokolská

Školní

 

 

Jeronýmova

Špindlerova

V Borku

 

 

Jiráskova

Švagrovského

Zahradní

 

 

Jungmannova

Švermova

Židovická

 

 

K Řípu

Terezínská

 

 

 

Karla Jeřábka

Tovární

 

 

 

Karlovo náměstí

Tř.T.G.Masaryka

 

 

 

Kolárova

Třebízského

 

 

 

Komenského

Tylova

 

 

 

Kpt. Jaroše

U Hřbitova

 

 

 

Krabčická

U Hřiště

 

 

 

Krátká

U Zvonice

 

 

 

Kratochvílova

Urbanka

 

 

 

Libušina

V Uličkách

 

 

 

Lidická

V Úvoze

 

 

 

Máchova

Varhanova

 

 

 

Mánesova

Vrchlického

 

 

 

Michálkova

Za Rozhlednou

 

 

 

Mlýnská

Žižkova

 

 

  Rozdělení správního obvodu terénní pracovnice OSPOD:

  Rozdělení ulic Roudnice nad Labem 

 

Maťková Jana 

Mgr. Fiedlerová Žaneta

Bruderhansová Věra, DiS

Mgr. Šmejkalová Martina 

 

 

 

 

 

1.máje

9. května

Bořivojova

Havlíčkova

Hracholuská Horymírova

Chvalínská

Jateční

Na Kolečku

Na Vyhlídce

Na Výsluní

Na Rybníčku

Nad Skalami

Na Záměstí

Neklanova

Podluská

Potoční

Přemyslova

Rvačov

Sámova

Sluneční

Stavbařů

Studentská

Špindlerova

Třebízského

V Borku

Ve Smečkách

Vrchlického

Zahradní Zahradnická

Žižkova

Židovická

 

Arnoštova

Dr. Slavíka

Husovo nám.

Havlíčkova

Jungmannova

Karlovo nám.

Kratochvílova

Krátká

K Řípu

K Zastávce

Michálkova

Na Čihadlech

Nad Rájem

Na Krásných horách

Na Rejdišti

Na terase

Na Urbance

Na Výšině

Nerudova

Očkova

Poděbradova

Pod Hostěrazem

Přímá

Purkyňovo nám. Riegrova

Roudnická

Řipská

Samota

Švagrovského Terezínská

Tovární

U parku

Varhanova

V Uličkách

Za Rozhlednou

 

Alej 17.listopadu

Alšova

Bezejmenná

Dobrovského

Erbenova

Hálkova

Hakenova

Hochmanova

Houskova

Hřbitovní

Chelčického

Jeronýmova

Kolárova

Kpt. Jaroše

Krabčická

Křekov

Lidická

Na Hradčanech

Nám. 28. října Orlova

Palackého

Pod Katovnou

Prokopova

Sladkovského

Štěpárna

Švermova

Tylova

U Hřiště

U Hřbitova

V Úvoze

 

 

 

 

Barákova Bezručova

B. Němcové

Budovatelů

Čechova

Dělnická

Farského

Hornická

J. Hory

Jiráskova

Karla Jeřábka

Komenského

Krokova

Libušina

Máchova

Mánesova

Mlýnská

Mostecká

Nábřežní

Nám. J. z Dražic

Náplavní

Okružní

Pracnerova

Rybářská Smetanovo nám.

Sokolská

Stadická

Školní

Tř.T.G.Masaryka

U Zvonice

   Rozdělení obcí ORP 

 

Jana Maťková 

Mgr.Fiedlerová Žaneta

Bruderhansová Věra, DiS

Mgr. Šmejkalová Martina

 

 

Černouček

Ctiněves

Doksany

Horní Beřkovice

Hrobce

Chvalín

Libotenice

Nové Dvory

Rohatce

Židovice

 

 

 

 

Bechlín

Brzánky

Černěves

Dobříň

Chodouny

Kozlovice

Krabčice

Kyškovice

Lounky

Mastířovice Předonín

Rovné

Vesce

Vetlá

Vědomice

Vrbice

Záluží

 

 

Brníkov

Břežany n.O.

Charvatce

Ječovice

Kostelec n.O.

Loucká

Martiněves

Mšené - lázně

Podbradec

Radešín

Roudníček

Ředhošť

Vrbice

Žabovřesky n.O.

 

 

 

Bříza

Budyně n.O.

Dušníky

Kleneč

Kostomlaty p.Ř.

Libkovice p. Ř

Mnetěš

Nížebohy

Písty

Přestavlky

Račiněves

Straškov - Vodochody

Vražkov

Vrbka