Komise rady města

Rada města zřizuje v souladu s ustanovením § 122 odst. 1 Zákona 128/2000 Sb. o obcích tyto komise.

Komise pro rozvoj města

  • Organizační struktura: sekce architektury a urbanismu, sekce dopravní, sekce životního prostředí
  • Předseda komise: Jan Ekrt
  • Tajemník komise: Ing. Zuzana Kmoníčková
    • Sekce architektury a urbanismu
      • Předseda sekce: Ing. arch. Jan Drahozal - architektura
      • Tajemník sekce: Ing. Kamila Kloubská - architektura
      • MUDr. Daniel Svoboda - architektura
      • Ing. arch. Josef Filip - architektura
      • Ing. Josef Klečka - architektura
    • Sekce dopravy
      • Předseda sekce: Václav Kejř - doprava
      • Tajemník sekce: Michal Havlák - doprava
      • Vlastimil Jurčík - doprava
      • Robert Mann, DiS – doprava
      • Ing. Martin Chudoba - doprava
      • Ing. Tomáš Vávra - doprava
      • Martin Müller – doprava
      • Marek Stokláska – doprava
      • Bohuslava Jírovcová – doprava
    • Sekce životního prostředí
      • Předseda sekce: RNDr. Kateřina Blažová
      • Tajemník sekce: Ing. Vladimír Drož – životní prostředí
      • Vendula Ekrtová – životní prostředí
      • Milena Nováková – životní prostředí
      • Dana Brunerová – životní prostředí

Komise sportovní a volnočasových aktivit

(sportovní a školská)

  • Předseda: Tomáš Dudek
  • Tajemník: Bc. Anežka Vyšinská
  • Jan Rubeš
  • MUDr. Tomáš Petrák
  • Mgr. Radko Šindrbal
  • PhDr. Ondřej Šedivý
  • Jiří Kekule
  • Iveta Hájková
  • Vladimír Procházka, DiS.
  • Ing. Jan Buk
  • Jaroslav Pazourek
  • Mgr. Helena Eichingerová
  • Filip Langweil

Komise kulturní a pro mezinárodní styky a cestovní ruch

  • Předseda: Mgr. Zdenka Vachková
  • Tajemník: Ing. Anna Kerdová
  • MVDr. Josef Šitanc
  • PhDr. Martin Trefný, Ph.D.
  • Mgr. Michaela Šindrbalová
  • Bc. Anežka Vyšinská
  • Mgr. Beáta Krůpová
  • ThDr. Lenka Selčanová
  • Vlastimil Jurčík
  • Vlastimil Čtverák
  • Mgr. Irma Hejhalová

Komise státní památkové péče

  • Předseda: Václav Tyl
  • Tajemník: Ilona Vinšová
  • Ing. Zuzana Kmoníčková
  • Ak. mal. Jiří Brodský
  • Renata Kiššová
  • Mgr. Lenka Hájková

Komise společenská

  • Předseda: Romana Rýdlová
  • Tajemník: Vladimíra Bognár M.Ed.
  • Věra Smolková
  • Mgr. Marie Krombholzová
  • Zuzana Suchánková
  • Mgr. Jaroslava Vanžurová
  • Marie Dytrychová

Řídící skupina komunitního plánování sociálních služeb

  • Předseda: Vlastimil Čtverák
  • Tajemník: Mgr. Monika Legnerová
  • Mgr. Aleš Gabrysz
  • Bc. Josef Průša DiS.
  • Alena Jampílková, DiS.
  • Mgr. Jana Marková
  • Mgr. Adéla Tesařová Kapalová, DiS.
  • Ing. Jan Hrouda
  • Mgr. Lenka Nová

Komise povodňová:

  • Předseda: Ing. František Padělek
  • Místopředseda: Mgr. Jiří Řezníček
  • Tajemník:Ing. Vladimír Drož
  • Roman Josef Příhoda
  • Martin Müller
  • Ing. Zuzana Kmoníčková
  • Mgr. Monika Legnerová
  • Robert Mann, DiS.
  • Plk. JUDr. Helena Pšeničková
  • Michal Havlák
  • Martin Rosa
  • Ing. Martin Matula

Komise inventarizační

  • Předseda: Ing. Dana Popelková
  • Tajemník: Martina Bahou Procházková
  • Robert Mann, DiS.
  • Roman Josef Příhoda
  • Ing. Iva Matušková
  • Lenka Vyskočilová

Komise škodní a likvidační

  • Předseda: Ing. Dana Popelková
  • Tajemník: Martina Procházková
  • JUDr. Jana Čapková
  • Zdeňka Martincová
  • Libuše Havlíčková
  • Lenka Vyskočilová

Komise bytová

  • Předseda: Mgr. Jiří Řezníček
  • Tajemník: Martina Kikalová
  • Robert Mann, DiS.
  • Mgr. Martina Schonfeldová
  • Martin Muller
  • Petra Selicharová