Rekonstrukce omezí dopravu již příští týden

aktualita 16. 05. 2018| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Plánovaná rekonstrukce vodovodu a kanalizace v Kratochvílově ulici dočasně přinese zásadní změny místní automobilové dopravy. Již příští pondělí 21. května dojde k úplnému uzavření průjezdu mezi kruhovými objezdy na Špindlerově třídě. Seznamte se s podobou objízdné trasy, která bude platná po dobu průběhu prací.

 

 

AKTUALIZACE: https://www.roudnicenl.cz/samosprava/aktuality/2765-uzavreni-kruhovych-objezdu-na-spindlerove-tride-se-opozdi.html

 

 

 Již přístí pondělí 21. května dojde k plánovanému uzavření mezi kruhovými objezdy na Špindlerově třídě. Vzhledem k nepozornosti a neohleduplnosti řidičů v průběhu víkendové uzavírky z počátku května, však oproti původnímu plánu nebude tato komunikace průjezdná ani pro autobusy a vozidla záchranné služby. V současné chvíli probíhá dokončování úprav jízdních řádů linkových autobusů a MHD. Veřejnost s nimi bude seznámena v nejbližším možném termínu.

Severočeská vodárenská společnost zahájila plánovanou investiční akci roku 2018: rekonstrukci vodovodu a kanalizace v Kratochvílově ulici. Průběh hlavních prací, které zahájí v novém termínu 21. května, probíhajících na silnici II/246, si však vyžádá semaforovou regulaci, která umožní zajistit bezpečnou průjezdnost lokality.

Řešením by byl třícestný semafor, který by však, vzhledem k místním dopravním poměrům, způsobil kolony vozidel s dlouhou čekací dobou. Došlo tak ke zvolení vhodnější dvoucestné varianty za podmínky, že silnice II/240 (Špindlerova) bude po dobu průběhu prací uzavřena mezi kruhovými objezdy u OD Říp a Billa, a to i přesto, že zde dojde pouze k několika propojením vedení kanalizace a plynu.

Pro objetí uzávěry směrem z centra je možno užívat místní komunikace Vrchlického, Neklanova nebo Podlusky, kudy bude vedena oficiální objížďka. Ve směru na Krabčice je pak možno jet ulicí Řipskou nebo přes Bezděkov. Oficiální objížďka pro nákladní vozidla povede po dálnici D8 a dále pak přes Litoměřice a zpět přes Křešice a Polepy. 

O rekonstrukci se více dozvíte zde: https://www.roudnicenl.cz/samosprava/aktuality/2699-svs-zahaji-rekonstrukci-vodovodu-a-kanalizace-v-kratochvilove-ulici.html


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111,fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen
Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Pokladna úřadu
Informační a dopravní centrum Podřipska, Arnoštova 88
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook