Přijďte již zítra na krytý plavecký bazén

aktualita 29. 03. 2018| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Dnes proběhlo oficiální zahájení provozu roudnického krytého plaveckého bazénu. Již zítra v 11:00 hod. se otevře veřejnosti ve zvláštním velikonočním režimu. Přijďte si ho až do pondělí vyzkoušet za mimořádné snížené vstupné.

 

 

Dnes se v prostorách krytého plaveckého bazénu sešlo vedení města Roudnice nad Labem se zastupiteli, starosty ORP, zástupci realizačních firem a dalšími oficiálními hosty, aby společně slavnostně zahájili jeho provoz. Návštěvou nás poctil i náměstek hejtmana Ústeckého kraje pro školství, mládež a sport Mgr. Bc. Petr Šmíd.

Setkání zahájil starosta Vladimír Urban: „Roudnický bazén byl postaven před 35 lety a za tu dobu se stal oblíbeným místem pro sport i odpočinek. Prošel si však i těžkými chvílemi, zejména v průběhu dvou velkých povodní.  Jsem proto rád, že se nám podařilo uskutečnit tuto rekonstrukci a nyní nejen vám, ale především veřejnosti můžeme představit tento objekt v jeho nové podobě.“

Poděkoval především svému kolegovi, místostarostovi Ing. Františku Padělkovi, který se velkou měrou o tuto stavbu zasadil a věnoval se jí po celou dobu průběhu rekonstrukčních prací.

Ten následně pohovořil o průběhu rekonstrukce a ocenil práci, kterou odvedly nejen zúčastněné firmy, ale i všichni pracovníci, kteří se do rekonstrukce zapojili.  Tři z nich si z rukou vedení města převzali děkovné listy.

Po projevech a slavnostním přestřižení pásky byli hosté pozváni na prohlídku interiérů, kterou je provedl ředitel Roudnických městských služeb Ing. Martin Chudoba. Do velkého bazénu přitom poprvé, po rok a půl trvající odstávce, skočila šestice plavců, aby demonstrovali připravenost bazénu pro zítřejší otevření veřejnosti.

Počínaje Velkým pátkem 30. března se tak roudnické sportoviště otevírá široké veřejnosti a kromě nerezových van velkého i malého plaveckého bazénu, nabídne zcela nové, inovované zázemí s celou řadou moderních prvků. Investice je patrná nejen na zatepleném plášti budovy, ale téměř na každém kroku jejím interiérem. Bezbariérový vstupní prostor s čipovými turnikety a skříňkami, kvalitní sprchy se dvěma saunami, či vířivka. To vše a mnohem více čeká na sportovce i rekreační plavce.

Nezapomeňte si tedy přijít již od zítra až do pondělí 2. dubna, vždy od 11:00 do 20:00, bazén sami vyzkoušet. V průběhu prvního prodlouženého víkendového provozu bude veřejnosti otevřen za mimořádné snížené vstupné 10 Kč za každou započatou půlhodinu. Nezapomeňte prosím na nutnost platby pouze v hotovosti a vratnou zálohu 100 Kč za zapůjčení čipu.

Detailní informace o provozu získáte na https://www.roudnicenl.cz/mesto/plavecky-bazen.

fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie

Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook