Krása v Roudnici opět pomáhala andělům

aktualita 13. 10. 2017| Město Roudnice nad Labem | Tisková zpráva města

Dne 12. října se v roudnickém kulturním domě Říp již počtvrté odehrála tradiční charitativní akce "Krásou pomáháme andělům". Díky velkému zájmu se opět povedlo vybrat několik desítek tisíc korun pro dobrou věc.

Jedná se o již tradiční charitativní akci iniciovanou paní Věrou Pilnou a skupinou místních podnikatelek v oblasti kosmetických služeb, společenského odívání a zdravotního poradenství. Za dobrovolný poplatek mohli návštěvníci akce využít služeb některé z řad vizážistek, kadeřnic, manikérek, vyzkoušet masáž nebo získat užitečné tipy od nutriční poradkyně. Samozřejmostí byla i bohatá možnost občerstvení, celá řada tanečních a hudebních vystoupení a nemohly chybět ani oblíbené módní přehlídky.

"Ve spolupráci se sponzory poskytujícími občerstvení, za pomoci skvělých moderátorů a hlavně za stále stoupající podpory místních žen se během celého dne "Krásou pomáháme andělům", který byl tentokrát zaměřen na pomoc dvěma konkrétním rodinám z Roudnicka, vybrala nakonec částka 93 263 Kč," prozradila PhDr. Marie Imbrová, ředitelka KZM.

"Jsem rád, že se Roudnice může pochlubit tradiční kulturně společenskou akcí, která je nejen velmi oblíbená, ale především má charitativní rozměr, kterým pomáhá konkrétním lidem v těžkých životních situacích. Její návštěva ve mne zanechala velmi pozitivní dojem. Rád bych poděkoval všem, kteří se na ní podílejí a popřál jim energii k organizaci i do dalších let," komentoval akci Vladimír Urban, starosta města.

 


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111,fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen
Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Pokladna úřadu
Informační a dopravní centrum Podřipska, Arnoštova 88
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook