Zastupitelé zvažují rozšíření rekonstrukce krytého bazénu

aktualita 18. 01. 2017| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Dnes 18. 1. 2017 byli členové Zastupitelstva města společně s dalšími v rámci komentované prohlídky provedeni prostorami rozestavěného areálu roudnického krytého plaveckého bazénu, kde již od loňského léta probíhá rekonstrukce. O dalším průběhu prací mají rozhodnout již na svém únorovém zasedání.

V rámci rekonstručních prací byly, po odkrytí stropních panelů, zjistěny zásadní nedostatky a to zejména v provedení původní izolace hlavního bazénu. Setkání zahájil místostarosta Ing. František Padělek, který přítomným přiblížil stávající situaci.

"Stávající izolace je bohužel nedostačující. Průsaky bazénu, dle provedeného statického posudku, narušily jeho železobetonovou konstrukci.  Pokud chceme rekonstrukci provést pořádně, pak nám nezbývá, než rozšířit projekt a investovat nejen do malého, ale i do velkého bazénu," vysvětlil místostarosta.

Zastupitelé byli celým areálem provedeni jak vedoucím stavby, tak projektanty a využili tak možnosti nejen na vlastní oči vidět aktuální stav, ale i zeptat se odborníků na detaily potřebné k dalšímu rozhodování.

"Projekt s analýzou aktuálního stavu, návrhem řešení této situace a jeho finanční rozvahou bude vyhotoven 27. 1. 2017. Dohodli jsme se proto na posunutí termínu zasedání Zastupitelstva města na 15. 2. tak, aby měli všichni čas se seznámit s detaily.  Je třeba se zodpovědně rozhodnout o případném rozšíření investice do rekonstrukce plaveckého bazénu, abychom se nemuseli obávat krizové situace, která by při dalším narušování nosné konstrukce mohla nastat," doplnil Padělek.

Zastupitelstvo by tak o dalším osudu krytého plaveckého bazénu mělo rozhodnou již v polovině února tak, aby mohla být kompletní rekonstrukce dokončena do konce tohoto roku.

fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie

Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111,fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen
Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Pokladna úřadu
Informační a dopravní centrum Podřipska, Arnoštova 88
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook