menu

CZ

EN DE FR

Informace ke změnám roudnických kulturních akcí a platnosti vstupenek

Zprávy z Roudnicka

Na www.kulturaroudnice.cz/opatreni nyní naleznete kompletní seznam akcí pořádaných Říp, o.p.s., jejichž konání bylo ovlivněno vládními opatřeními souvisejícími s druhou vlnou epidemie COVID-19, a veškeré další informace ke změnám, rušení akcí a platnosti již zakoupených vstupenek. Jednoduše se z něj také dozvíte, zda byla akce zrušena nebo jen přesunuta. 

Byla Vaše akce zrušena? 

Vstupenky můžete vrátit prostřednictvím Informačního a dopravního centra Podřipska, které vám vystaví voucher, jehož hodnotu následně můžete uplatnit k nákupu vstupenek na jakoukoliv jinou akci.

Termín akce byl nebo bude změněn? 

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není třeba je měnit. Pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete je prostřednictvím Informačního a dopravního centra Podřipska vyměnit za voucher. 

Proč pořadatel nabízízí voucher a nevracíte peníze? 

Říp, o.p.s. se řídí zákony č. 247/2020 Sb. a č. 448/2020 Sb, o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Pořadatel namísto peněz vydá poukaz ve výši zaplaceného vstupného, který lze následně uplatnit k nákupu jiných vstupenek. Platnost poukazu je do 31. října 2022. (* Pokud jste rizikovou skupinou podle § 5 odst. 3, můžete požádat o přímé vrácení peněz.) 

Bližší informace je vám připraveno poskytnout Informační a dopravní centrum Podřipska na roudnickém Karlově náměstí, a to v pracovní dny na tel. lince 412 871 501-502 nebo emailu vstupenky@kulturaroudnice.cz.

Rádi vám poradí a pomohou i s výměnou vstupenek. Předem si však prosím připravte kód alespoň jedné nich. Naleznete ho vedle čárového kódu.

Podobné aktuality:

Podřipské muzeum znovu otevírá

04.12.2020

Podřipské muzeum se s rozvolněním mimořádných opatření opět otevřelo veřejnosti. Kromě standardní expozice nabízí i dvě zajímavé výstavy. Přijďte se seznámit s antickou keramikou a kovovou minulostí Podřipska. Na sobotu 12. prosince jsou připraveny i mimořádné komentované prohlídky.

Adventní víkend v Roudnici nabídne prohlídky památek i kulturního domu

03.12.2020

Pro nadcházející druhý adventní víkend si, díky rozvolnění protiepidemických opatření, Říp o.p.s. připravila speciální program. Veřejnosti se otevřou nejen roudnické památky, ale v rámci aktivity pro malé skupiny návštěvníků i nově zrekonstruovaný kulturní dům Říp. Nebude chybět ani tradiční zpívání u stromu.

Otevíráme zimní stadion i plavecký bazén

02.12.2020

Mgr. Jan Vancl

S rozvolněním protiepidemických opatření zahájí provoz zimní stadion i krytý plavecký bazén. Na led se dostanou pouze organizované skupiny, zaplavat si však, při dodržení všech pravidel a maximálního počtu návštěvníků, od soboty může opravdu každý.

První adventní neděli oslavíme trhy na Husově náměstí

26.11.2020

O první adventní neděli 29. listopadu se před kulturním domem Říp na roudnickém Husově náměstí od 13 hodin uskuteční Adventní farmářské trhy. I když mohou z důvodu vládních opatření probíhat pouze v komornější formě bez kulturního programu - pouze s reprodukovanou hudbou, jejich návštěvníci o vánoční atmosféru nepřijdou.

Organizace školního roku 2020-2021

31.08.2020

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v úterý 1. září 2020. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 28. ledna 2021. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve středu 30. června 2021.

Plán rozvoje sportu - zapojte se do průzkumu

01.06.2020

Roudnice nad Labem v současné době zpracovává strategický dokument Plán rozvoje sportu, týkající se rozvoje podmínek organizovaného sportu i neorganizovaných aktivit obyvatel města. V termínu 1. - 20. června se máte možnost zapojit vyplněním krátkého dotazníku i vy. Výsledky šetření budou mít vliv na budoucí směřování veřejné podpory sportu, rozvoj sportovní infrastruktury či realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost.

Základní umělecká škola obnovuje výuku

05.05.2020

Základní umělecká škola v Roudnici nad Labem v příštím týdnu zahajuje individuální výuku hudebního oboru. Možnost skupinové výuky (max. 15 žáků) se otevře později. Výtvarný a literárně-dramatický obor, společně s odloučenými pracovišti hudebního oboru, obnoví svou činnost až 25. května.

Zápis do mateřských škol proběhne bez přítomnosti dětí i rodičů

30.04.2020

Na základě vládních opatření k ochraně obyvatelstva, souvisejících s epidemií onemocnění COVID-19, budou zápisy do roudnických mateřských škol probíhat v termínu 2. - 16. 5. 2020, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců. Město zajišťuje dezinfekční prostředky a další hygienické vybavení tak, aby mohly být otevřeny v pondělí 25. května společně se základními školami. Seznamte se s podmínkami pro podání žádosti.

ZŠ Karla Jeřábka vyhlásila ředitelské volno

12.02.2020

Z důvodu vysoké nemocnosti v řadách žáků i pedagogů, ředitelka základní školy v ulici Karla Jeřábka vyhlásila na čtvrtek 13.2. a pátek 14. 2. 2020 ředitelské volno. Problematické situace se zajištěním dohledu nad svými dětmi mohou rodiče řešit s vedením školy.