Zahajujeme provoz rekonstruovaného krytého plaveckého bazénu

aktualita 19. 03. 2018| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Město Roudnice nad Labem s radostí oznamuje úspěšné dokončení všech potřebných zkoušek a srdečně vás zve na slavnostní otevření krytého plaveckého bazénu veřejnosti, které proběhne již o prodlouženém velikonočním víkendu 30. března až 2. dubna. Přijďte společně zahájit jeho provoz a za mimořádné snížené vstupné si tak vyzkoušet všechny novinky, které nabízí.

Krytý plavecký bazén úspěšně prošel všemi potřebnými, zejména hygienickými, zkouškami nutnými pro jeho zpřístupnění veřejnosti. Počínaje tímto termínem tak roudnické sportoviště, kromě nerezových van velkého i malého plaveckého bazénu, nabídne zcela nové, inovované zázemí s celou řadou moderních prvků. Investice je patrná nejen na zatepleném plášti budovy, ale téměř na každém kroku jejím interiérem. Bezbariérový vstupní prostor s čipovými turnikety a skříňkami, kvalitní sprchy se dvěma saunami, či vířivka. To vše a mnohem více čeká na sportovce i rekreační plavce.

"Rád bych občanům poděkoval za trpělivost po dobu rekonstrukce. Odměnou je nám krásný a moderní plavecký bazén. Z porovnání ceny a rozsahu provedených prací lze krytý plavecký bazén v Roudnici nad Labem považovat za zdařilé dílo, které bude sloužit po řadu dalších desetiletí," řekl místostarosta Ing. František Padělek.

 V průběhu prvního víkendového provozu bude veřejnosti otevřen za mimořádné snížené vstupné. Přijďte si tak již na Velký pátek 30. března zaplavat v jednotném čase 11:00 – 20:00 hod. za cenu 10 Kč za každou započatou půlhodinu + 100 Kč vratné zálohy na čip, který je používám nejen ke vstupu, ale i pro uzavírání skříněk, či se jen na vlastní oči podívat, jak zásadními změnami roudnický bazén za půldruhého roku rekonstrukce prošel. Od úterý 3. dubna již pokračujeme v běžném provozním režimu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Interiér krytého plaveckého bazénu si můžete prohlédnout i prostřednictvím videopozvánky MIS:

https://www.youtube.com/watch?v=k4PjP3n3R7s

 

fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie

Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook