Zahájili jsme napouštění plaveckého bazénu

aktualita 29. 01. 2018| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

V minulém týdnu bylo zahájeno napouštění rekonstruovaného krytého plaveckého bazénu. Dětský bazén je již naplněn. V nejbližších dnech a týdnech budou následovat testy topného systému, vzduchotechniky a především hygienické zkoušky, které jsou stěžejní pro zpřístupnění bazénu veřejnosti.

Nedostatky způsobené dlouhodobou odstávkou původního technického zařízení, zabraňující napustění van, se daří odstraňovat. V nejbližších dnech by tak měl být úspěšně napuštěn nejen malý, ale i velký bazén.

„Rekonstrukce krytého plaveckého bazénu byl velmi složitý projekt, doprovázený řadou neplánovaných vynucených činností.  Proto nechceme proces přebírání díla zbytečně urychlit a důsledně dbáme na odstranění všech případných nedostatků, které se mohou u tak složitého díla jistě vyskytnout. Termín zahájení provozu sdělíme veřejnosti, jakmile proběhne přejímka díla, provozní zkoušky a budou odstraněny všechny nedostatky. Bazén chceme veřejnosti předat tak, aby od prvního dne otevření poskytoval stoprocentní služby,“ řekl místostarosta Ing. František Padělek.

Roudnický krytý plavecký bazén po rekonstrukci nabídne celou řadu moderních prvků a inovací. Nejen s nimi, ale především s termínem otevření objektu a detaily jeho provozu vás seznámíme po splnění všech stanovených podmínek k jeho zahájení.

fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie

Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook