Probíhá přejímka krytého plaveckého bazénu

aktualita 10. 01. 2018| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Téměř rok a půl trvající rekonstrukce roudnického krytého plaveckého bazénu se blíží do závěrečné fáze. V současné době probíhají provozní zkoušky nutné k zahájení provozu a jeho následnému zpřístupnění veřejnosti.

Téměř rok a půl trvající rekonstrukce krytého plaveckého bazénu se blíží do závěrečné fáze. 22. prosince minulého roku byla zahájena přejímka díla a vzápětí i související provozní zkoušky zrekonstruovaného krytého plaveckého bazénu. Rada města ustanovila komisi, která v současné době přebírá dokončené dílo. Součástí procesu je i průběžné odstraňování případných zjištěných závad silami zhotovitele.

„Rekonstrukce krytého plaveckého bazénu byl velmi složitý projekt, doprovázený řadou neplánovaných vynucených činností.  Proto nechceme proces přebírání díla zbytečně urychlit a důsledně budeme dbát na odstranění všech případných nedostatků, které se mohou u tak složitého díla jistě vyskytnout. Termín zahájení provozu sdělíme veřejnosti, jakmile proběhne přejímka díla, provozní zkoušky a budou odstraněny všechny nedostatky. Bazén chceme veřejnosti předat tak, aby od prvního dne otevření poskytoval stoprocentní služby,“ řekl místostarosta Ing. František Padělek.

V příštím týdnu bude zahájena fáze napouštění obou bazénových van a jejich zahřátí na provozní teplotu tak, aby mohly být provedeny další potřebné, zejména hygienické, testy. Roudnický krytý plavecký bazén po rekonstrukci nabídne celou řadu moderních prvků a inovací, se kterými vás v následujících týdnech seznámíme prostřednictvím fotoreportáže.

fotografie z fotogalerie fotografie z fotogalerie

Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook