Zastupitelé navštívili bazén

aktualita 25. 10. 2017| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

V sobotu 21. října navštívili roudničtí zastupitelé objekt krytého plaveckého bazénu, aby se na vlastní oči seznámili s průběhem jimi schválené druhé etapy rekonstrukce. Veřejnost se otevření dočká již v příštím roce.

 

Na plánovanou prohlídku byli s předstihem pozváni všichni členové Zastupitelstva města Roudnice nad Labem. Více než polovina z nich této příležitosti využila k tomu, aby si prohlédla aktuální stav průběhu rekonstrukčních prací. V současné době je, kromě již dokončeného opláštění budovy a technické části, hotova převážná část zázemí a malý bazén. Naproti tomu v téměř celém prostoru velkého bazénu je vystavěno lešení, díky kterému bylo, před dokončením nerezové vany, možné rozkrýt strop.

„Stejně jako předtím, než jsme se rozhodli pro investici do druhé etapy rekonstrukce krytého bazénu, i nyní jsme se zde sešli a opět vidíme, že se jedná o velmi rozsáhlý a obtížný úkol. V průběhu prací na takto velkém projektu, přicházíme na skutečnosti, které před jeho zahájením nebyly zcela zřejmé. Některé části, mezi nimi i strop velkého bazénu, si postupně žádají více pozornosti, než byl původní předpoklad. Na základě těchto skutečností nás zhotovitel upozornil, že termín dokončení stavby, koncem tohoto roku, může být ohrožen. Na základě toho jsme vyvolali jednání s vedením firmy Berndorf a tuto problematiku s nimi aktivně řešíme,“ řekl místostarosta Ing. František Padělek.

Po provedení všech projektovaných činností tak bude krytý plavecký bazén ve zcela novém zrekonstruovaném stavu. Sloužit veřejnosti z širokého okolí má již v první polovině příštího roku.  


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111,fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen
Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Pokladna úřadu
Informační a dopravní centrum Podřipska, Arnoštova 88
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook