Roudnické vinobraní láká na rekordní účast vinařů i bohatý hudební program

aktualita 19. 09. 2017| Zprávy z Roudnicka

Víno, burčák, dobré jídlo a zábavu na třech hudebních scénách nabízí další ročník Roudnického vinobraní, které se ve městě pod Řípem uskuteční již v sobotu 23. září.

Organizátoři festivalu slibují bohatý program pro všechny věkové kategorie. „Kromě toho, že nabízíme skutečně rozmanitý hudební program, nás těší i potvrzená rekordní účast vinařů . Návštěvníci se tak mohou těšit na velmi bohatou nabídku vín i burčáku, a to z Čech i Moravy," prozradila ředitelka pořádajících Kulturních zařízení Města Roudnice nad Labem PhDr. Marie Imbrová.

 

Lákadly hlavní hudební scény budou například Michal Hrůza, Jaroslav Uhlíř, Sebastian, Banjo Band Ivana Mládka, Těžkej Pokondr, či legendární Katapult, který si pro Roudnické vinobraní připravil devadesátiminutovou rockovou show. Na nádvoří lobkowiczkého zámku bude pro návštěvníky připraven historický jarmark a další hudební program, ve kterém se představí například cimbálovka v podání Vojenského uměleckého souboru Ondráš, či skupina ABBA World Revival, která patří k nejlepším evropským revivalům této švédské kapely.

Na své si přijdou i nejmenší. Těšit se mohou na ukázky rytířských soubojů, sokolnictví, projížďky na koních, loutková představení, dětské koutky, workshopy a řadu pouťových atrakcí. V rámci Roudnického vinobraní proběhne již 13. ročník festivalu komorní hudby Roudnické konsonance. Otřevřeny také budou vybrané kulturní památky. Národní značka kvality potravin KLASA si pro návštěvníky festivalu připravila kuchařskou show včetně ochutnávky a dalšího bohatého programu.

 

Vstupenky na Roudnické vinobraní lze zakoupit a zaplatit na webových stránkách www.roudnicke-vinobrani.cz nebo osobně v knihovně a v infocentru až do pátku.

 


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook