Zastupitel Vlk se vzdá svého mandátu

aktualita 22. 06. 2017| Jan Vancl, tiskový mluvčí | Tisková zpráva města

Vladimír Vlk, roudnický zastupitel za ČSSD, v závěru včerejšího zasedání Zastupitelstva města Roudnice nad Labem veřejně oznámil záměr vzdát se k poslednímu červencovému dni svého mandátu. O jeho nástupci zatím nebylo rozhodnuto.

 „K 31. 7. 2017 budu abdikovat na funkci člena zastupitelstva. Důvodem je mé schválení Vládou České republiky do významné státní funkce, kde nesmím být členem politické strany, ani členem zastupitelstva. Chci poděkovat všem občanům, kteří mi dali důvěru, a doufám, že mne můj nástupce bude plně nahrazovat,“ vysvětlil svůj záměr Ing. Vladimír Vlk.

Taktéž se rozloučil se všemi zastupiteli, ocenil spolupráci s nimi a popřál jim mnoho úspěchů v další činnosti.

„Prvním náhradníkem je pan Tomáš Pokorný, který již nemůže reprezentovat ČSSD, ale má na tento mandát nárok. Neupíráme mu ho, ale pokud by byl mým náhradníkem, pak by nereprezentoval sociálně demokratickou stranu a musel by být nezařazeným zastupitelem,“ řekl Vlk.

Dále upozornil na potřebu zvážení, zda by současná spolupráce pana Pokorného a Kulturního zařízení Města Roudnice nad Labem nebyla v rozporu s výkonem této funkce. Dle jeho slov by pak další kandidátkou byla paní Lenka Pasečiaková.

„Panu Vlkovi děkuji za práci, kterou pro Roudnici nad Labem vykonal a přeji mu mnoho úspěchů v dalším profesním životě. Jeho nástupce bude řešen ve chvíli, kdy obdržím dopis o abdikaci a věřím, že tato změna činnost zastupitelstva nijak neohrozí,“ vyjádřil se k situaci Vladimír Urban, starosta města.


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook