Roudničtí projednali záměr rekonstrukce kulturního domu

aktualita 06. 06. 2017| Město Roudnice nad Labem | Tisková zpráva města

Město Roudnice nad Labem pozvalo veřejnost na projednání záměru rekonstrukce Kulturního domu Říp. Včerejšího setkání se zúčastnily desítky diskutujících, kteří se shodli na potřebě tento objekt rekonstruovat. Podívejte se na průběh celého setkání.

Město Roudnice nad Labem již delší dobu postrádá kulturní zařízení odpovídající jeho aktuálním potřebám. Na tento problém v uplynulých letech poukázal i průzkum veřejného mínění v rámci příprav strategického plánu. I proto vedení města Roudnice nad Labem přišlo se záměrem jeho rekonstrukce. Zastupitelstvo města na svém posledním zasedání souhlasilo s volbou hledání řešení realizace financování oprav touto cestou a nyní nastal čas důkladného seznámení veřejnosti s tímto záměrem. V rámci veřejného projednání měli zúčastnění možnost získat odpovědi na dotazy nejen od vedení města, ale především od projektantů a autorů připravené studie.

„Jsem rád, že se veřejného projednání záměru rekonstrukce kulturního domu občané aktivně zúčastnili a svůj zájem o dění v Roudnici projevili dokonce i hosté z jiných měst. Vzácná shoda všech přítomných v názoru na potřebnost celkové rekonstrukce objektu je pro nás pozitivním podnětem k další práci. Nyní je již na zodpovědných orgánech Města, aby na základě všech dostupných podkladů, zejména finální projektové dokumentace, zhodnotily situaci, rozhodly o rozsahu realizovaných prací a v neposlední řadě o konečné ceně celého projektu,“ komentoval výsledek jednání místostarosta Ing. František Padělek.

Na kompletní záznam tohoto setkání se můžete podívat již nyní ve vysílání MIS a na Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=eDrNUlqYQgE

 


Návrat na předchozí stránku
Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Karlovo náměstí 21, 413 01 Roudnice nad Labem
IČ: 00264334, DIČ: CZ00264334
GPS souřadnice: 50˚ 25' 31,39" N, 14˚ 15' 42,52" E

Telefon: 416 850 111 (ústředna),
fax: 416 850 171
E-podatelna: epodatelna@roudnicenl.cz
ID datové schránky: qdwbviv

Úřední hodiny úřadu
pondělí a středa: 7:00-17:00
úterý a čtvrtek: 9:00-15:00
pátek: nejsou stanoveny, úřad pro veřejnost uzavřen

Jednání mimo úřední hodiny je možné na základě domluvy
s příslušným pracovníkem.


Další provozní doby:
Infocentrum | Pokladna
Povinné informace

Facebook a RSS kanál
Facebook Facebook